Dzień Bajki w Jedynce

Bajki towarzyszą nam od najmłodszych lat, rozweselają i bawią, ale także przekazują ważne prawdy życiowe. Zapewne każdy z nas, zarówno dziecko jak i dorosły, ma swojego ulubionego bohatera bajkowego. Niecodziennie mamy możliwość wcielić się w jego rolę. Okazją do tego stał się obchodzony w naszej szkole DZIEŃ BAJKI.

We wtorek - 13 lutego – z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego, szkolne korytarze zapełniły się bajkowymi postaciami. W czasie przerw, w Małej i Dużej Jedynce, byliśmy świadkami wspólnej zabawy: Myszki Miki ze Spidermanem, Pipi Lanksztrumpf z Harrym Potterem, a piraci rewelacyjnie dogadywali się z księżniczkami.
Podsumowaniem dnia był wybór najciekawszych strojów. Jury nie miało łatwego wyboru, ale po burzliwych naradach wyłoniło zwycięzców i wręczyło nagrody.