Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Strona główna

Strona główna

Artykuły

Tydzień z Polską

2018-06-26
Z okazji 100- lecia Niepodległości Polski pierwsze klasy zrealizowały projekt edukacyjny ,,Tydzień  z Polską”. Każdy z 5 dni tego przedsięwzięcia poświęcony był innym działaniom.
Czytaj więcej o: Tydzień z Polską

ENGLISH DAY

2018-06-23

20 czerwca 2018r. w naszej szkole hucznie obchodziliśmy Dzień Angielski. Z tej okazji wszyscy uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w wydarzeniu składającym się z trzech części.

Czytaj więcej o: ENGLISH DAY

Przedstawienie dla najbliższych

2018-06-20
Uczniowie klasy 1c przygotowali dla swoich rodziców, rodzeństwa oraz dziadków przedstawienie z okazji zbliżającego się zakończenia roku szkolnego.  Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały, inscenizowały, a po przedstawieniu  wręczyły najbliższym samodzielnie przygotowane prace oraz płyty z nagraniem programu słowno-muzycznego „Serce dla babci i dziadka”.
Czytaj więcej o: Przedstawienie dla najbliższych

Żeby była taka noc...

2018-06-18
W dniach 15-16.06.2018 r. w naszej szkole odbyła się "Noc w szkole" dla trzecioklasistów. Podczas tego wydarzenia uczniowie mogli wspólnie biwakować, zintegrować się, a przede wszystkim pogłębić swoją wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Warsztaty przygotowali dla nich harcerze z Harcerskiego Klubu Ratowniczego RENIBUS.

Czytaj więcej o: Żeby była taka noc...

Klasy IVa i IVe w Białowieży

2018-06-15

W przedostatnim tygodniu roku szkolnego (czwartek, 14 czerwca) klasy 4a i 4e odwiedziły Białowieski Park Narodowy, który jest najstarszym parkiem narodowym w Polsce. Przebywając w tak pięknych okolicznościach przyrody nie mogło zabraknąć spotkania z ważącym blisko 1 tonę, królem puszczy – ŻUBREM.  Udało się zobaczyć także inne zwierzęta, takie jak żubronie, wilki, rysie, czy jelenie.  Uczniowie zwiedzili również Muzeum Przyrodniczo-Leśne i Park Pałacowy w Białowieży. Na zakończenie czekała na wszystkich przejażdżka Expressem Białowieskim oraz ognisko z kiełbaskami.

Czytaj więcej o: Klasy IVa i IVe w Białowieży


Przejdź do góry