Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Strona główna

Strona główna

Artykuły

Pomarańczowa Siła w „Jedynce”.

2020-02-24

Jesteśmy wśród 22 finalistów sportowego programu. Integracja, edukacja i aktywizacja – tak będzie wyglądała zabawa w olimpijskiej edycji Pomarańczowej Siły, do której zakwalifikowała się nasza Szkoła. Znaleźliśmy się pośród 22 finalistów, wyłonionych spośród szkół, fundacji i klubów z całej Polski. Nasi uczniowie, zyskają sportowy sprzęt i będą trenować dzięki Fundacji ING Dzieciom. 22 finalistów Pomarańczowej Siły weźmie udział w etapie sportowym, który potrwa od lutego do czerwca. Każdy miesiąc upłynie pod znakiem innej dyscypliny sportu. Wszystko odbywać się będzie pod okiem ambasadorów - Alicji Jeromin, Michała Pola i Marcina Ryszki.

Czytaj więcej o: Pomarańczowa Siła w „Jedynce”.

Piszą o nas Misjonarze Werbiści.

2020-02-24

Klasa 2ai omówiła lekturę „Zaczarowana zagroda”.

2020-02-07

Wszystkim bardzo podobały się przygody głównego bohatera. Dla nas wszystkich Eleganci był bardzo sympatycznym, inteligentnym i zabawnym pingwinkiem. Zobaczcie jak wyglądają wykonane przez nas pingwiny.

 

Czytaj więcej o: Klasa 2ai omówiła lekturę „Zaczarowana zagroda”.

Z ŻYCIA ID

2020-02-06

Omawianie lektury pt. "Platusiowy pamiętnik" nie mogło obyć się bez ulepienia z plasteliny głównego bohatera. To my i nasze Plastusie.

Czytaj więcej o: Z ŻYCIA ID

ŁYŻWIARSKIE SZALEŃSTWO KLASY 6d i 7s.

2020-02-05

Tęsknota za prawdziwą zimą wciąż w nas drzemie. Z tego powodu, jak również z zamiłowania do ruchu, uczniowie klasy 6d i 7s odwiedzili PGE Narodowy. Tam, z wielka przyjemnością, spędzili aktywnie czas poddając się łyżwiarskiemu szaleństwu. Po dawce adrenaliny przyszła kolej na posiłek i seans filmowy. Był to dobrze spędzony czas i na pewno warty powtórzenia - najlepiej już w ferie.

Czytaj więcej o: ŁYŻWIARSKIE SZALEŃSTWO KLASY 6d i 7s.


Przejdź do góry