Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Kadra

Kadra

 

Dyrektor Szkoły

Arkadiusz Siejka

 

Wicedyrektorzy

Justyna Kaliszewska                            Justyna Gronostajska                            P.o. Katarzyna Pocztowska

 

  1. Bieńkowska Barbara -  Pedagog szkolny
  2. Bieńkowska Katarzyna -        Język angielski
  3. Brzostek-Głogowska Ewa -    Edukacja wczesnoszkolna
  4. Chachulska Lidia -        Język angielski
  5. Ks. Ciesielski Romuald -         Religia
  6. Cieślak – Żołnowska Agnieszka -     Język polski
  7. Czaplicka Helena -       Wychowanie fizyczne
  8. Częścik Magdalena -    Język angielski
  9. Czyżewska Anna -        Nauczyciel wspomagający
  10.  Danowska-Bujak Izabela -   Wychowawca świetlicy
  11.  Długokęcka Edyta -     Nauczyciel wspomagający
  12.  Ducki Piotr -      Nauczyciel wspomagający
  13.  Durska Anna -   Język polski
  14.  Dusińska Beata -         Nauczyciel wspomagający
  15.  Głogowska Bogusława -         Edukacja wczesnoszkolna
  16.  Graczyk Iwona -         Wychowawca świetlicy
  17.  Granecka Aleksandra -         Matematyka
  18.  Granecka Agnieszka     -        Edukacja wczesnoszkolna
  19.  Gronostajska Justyna -        Logopedia
  20.  Jaśkiewicz Dorota -    Rytmika
  21.  Jelińska Katarzyna -   Nauczyciel bibliotekarz
  22.  Jeliński Jacek - Wychowanie fizyczne
  23.   Kaczorek Justyna -    Język angielski
  24.  Kaliszewska Justyna - Język polski
  25.  Kardaś Izabela -         Wychowawca świetlicy
  26.  Komosa Anna -   Nauczyciel wspomagający
  27.  Kosiorek Łukasz -       Wychowanie fizyczne
  28.  Kościug Grzegorz -      Język angielski, informatyka
  29.  Krośnicki Leszek -       Wychowanie fizyczne
  30.  Królicka Iwona - Edukacja wczesnoszkolna
  31.  Królicki Mirosław -      Informatyka
  32.  Kucharczyk Elżbieta - Edukacja wczesnoszkolna
  33.  Machnowska Izabela -Wychowawca świetlicy
  34.  Makowska Marta -      Historia
  35.  Mianowska Marta -     Wychowawca świetlicy, informatyka
  36.  Mierzejewska Ewa -    Psycholog szkolny
  37.  Nachtygal Janusz -     Muzyka, technika
  38.  Nażgiewicz Ewa -        Matematyka, technika
  39.  Oleksy Arkadiusz -     Język niemiecki, szkolenie sportowe
  40.  Olewniczak Karolina -  Plastyka
  41.  Osewska Danuta -       Geografia, przyroda
  42.  Parzuchowska Iwona - Wychowanie fizyczne
  43.  Pawłowska Agnieszka -         Nauczyciel wspomagający
  44.  Pisanko Barbara -       Nauczyciel bibliotekarz, Wychowanie do życia w rodzinie.
  45.  Plichtowicz Wiesława -         Matematyka
  46.  Pocztowska Katarzyna -       Edukacja wczesnoszkolna
  47.  Przytuła – Skowrońska Ewa -         Religia
  48.  Rykowski Paweł -        Nauczyciel wspomagający
  49.  Ryszczyk Mariusz -     Matematyka, Doradztwo zawodowe
  50.  Sawicka Wanda -        Fizyka
  51.  Sękowska Małgorzata -        Wychowawca świetlicy
  52.  Siejka Arkadiusz -      Język polski
  53.  Szmulska Żanna -        Edukacja wczesnoszkolna
  54.  Szweda Bogumiła Ewa -        Przyroda, biologia
  55.  Szymańska Anna -       Edukacja wczesnoszkolna
  56.  Święconek Helena -     Edukacja wczesnoszkolna
  57.  Tom Małgorzata -       Nauczyciel Oddziału przedszkolnego
  58.  Tomaszewska Małgorzata -  Język polski
  59.  Ks. Tomczak Tomasz -         Religia
  60.  Tubis Monika -   Wychowawca świetlicy
  61.  Tworkowska – Maruszewska  Joanna -    Język angielski
  62.  Wiechowska-Grzeszczuk Anna -    Edukacja wczesnoszkolna
  63.  Wróblewska Joanna -  Nauczyciel wspomagający
  64.  Wyrzykowska Ewa -    Edukacja wczesnoszkolna
  65.  Zagożdżon Jolanta -    Chemia, biologia
  66.  Zagroba Hanna -         Religia
  67.  Zbrzezna Joanna -      Język polski, historia, Wiedza o społeczeństwie

 


 
 


Przejdź do góry

503 Service Temporarily Unavailable

503 Service Temporarily Unavailable


nginx