Jesteś tutaj: Start / Stołówka/JADŁOSPIS

Stołówka/JADŁOSPIS

Regulamin stołówki szkolnej

1.  Ze stołówki mogą korzystać uczniowie oraz pracownicy szkoły, w szczególnych przypadkach, po uzyskaniu zgody dyrektora szkoły, najbliższa rodzina pracowników.

2.  Obiady wydawane są w godzinach  11.00 - 14.30.

3.  1-ego każdego miesiąca wydawane są kartki abonamentowe na dany miesiąc.

4.  W przypadku zgubienia całego bloczka obiadowego za odpłatnością 5 zł, wydawany jest duplikat.

5.  Pojedyncze kartki zastępcze są wydawane w kancelarii świetlicy.

6.  Od godz. 13.30 można spożywać bezpłatnie gorącą zupę (uczniowie i pracownicy szkoły)

7.  Odzież wierzchnią i plecaki na czas spożywania obiadu należy pozostawiać w szatni.

8.  Uczniowie spożywają obiad pod opieką wychowawcy świetlicy.

9.  O nieobecności dziecka na obiedzie należy powiadomić kancelarię świetlicy danego dnia do godz. 8.30 (osobiście lub telefonicznie, tel. 29 752 23 40).

10. Jeśli nie zostanie zgłoszona nieobecność dziecka, rodzic musi zapłacić za niewykorzystane obiady.

11. Opłaty za obiady należy uiszczać do 10-tego każdego miesiąca.

12. Rezygnację z korzystania z posiłków należy zgłaszać na 2-3 dni wcześniej lub na koniec miesiąca.

13. Wpłaty za obiady przyjmowane są w poniedziałki, środy, czwartki i piątki w godz. 11.00-15.00, we wtorki w godz. 11.00-16.30.

Koszt obiadów = ilość obiadów w danym miesiącu x 4,00 zł.

Należności za obiady przyjmuje intendentka p. Jolanta Rosińska

Istnieje możliwość korzystania z obiadów finansowanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Osoby znajdujące się w trudnej sytuacji materialnej mogą zgłaszać się do pedagoga szkolnego Barbary Bieńkowskiej.

Wtorek 10.12.2019

Zupa owocowa z makaronem, sztuka mięsa w sosie, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty

Środa 11.12.2019

Kapuśniak, kartacze z cebulą i marchewką, kompot

Czwartek 12.12.2019

Zupa koperkowa, udko pieczone, ziemniaki, kalafior masełkiem, granola czekoladowa

Piątek 13.12.2019

Zupa fasolowa z kiełbasą, naleśniki z twarogiem polewą czekoladową, kompot

Poniedziałek 16.12.2019

Zupa ogórkowa, spaghetti z mięsem mielonym, owoc

Do przygotowania posiłków używane są przyprawy: pieprz, ziele angielskie, liść laurowy, majeranek, papryka słodka, bazylia, zioła prowansalskie.

Zgodnie z informacjami producentów mogą one zawierać śladowe ilości: glutenu, mleka, jaj, soi, selera i gorczycy.

ZAPRASZAMY I ŻYCZYMY SMACZNEGO:)