Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Uczniowie zakwalifikowani

Lista dzieci przyjętych do klasy pierwszej na rok szkolny 2018/2019
do Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu

 

L. p.        Nazwisko i imię

1.             Abramczyk Amelia

2.             Baryga Barbara

3.             Biedrzycka Lena

4.             Czaplicki Kacper

5.             Dąbrowska Alicja

6.             Dąbrowski Karol

7.             Dęby Krzysztof

8.             Ejzak Piotr

9.             Głodkowski Sebastian

10.           Goliasz Karol

11.           Goździewski Kacper

12.           Jabłonowski Antoni

13.           Jabłoński Filip

14.           Jaguszewska Aleksandra

15.           Janowski Gabriel

16.           Jaroszewski Adam

17.           Kacner Adam

18.           Kacprzak Korneliusz

19.           Kobylińska Alicja

20.           Kołakowski Kuba

21.           Kołodziejczyk Bartosz

22.           Kostrzewa Natasza

23.           Kowalczyk Jagoda

24.           Krajewski Paweł

25.           Lubiński Bartosz

26.           Lutkowska Aleksandra

27.           Majewska Alicja

28.           Marchewka Zofia

29.           Matulewicz Igor

30.           Michalski Mateusz

31.           Mieliwodzka Maja

32.           Mocek Julian

33.           Mocek Maja

34.           Morawska Julia

35.           Myślińska Julia

36.           Nidzgorski Dawid

37.           Niedziałek Jerzy Antoni

38.           Nowotko Dawid

39.           Opalach Dominik

40.           Ossowska Julia

41.           Pacewicz Krystian Tomasz

42.           Pawelczyk Maria Róża

43.           Pawłowska Hanna

44.           Pawłowska Łucja

45.           Prekiel Gabriela

46.           Prekiel Julia

47.           Przetak Nikola

48.           Przewodowski Dawid

49.           Radzki Konrad

50.           Rasiński Adam

51.           Rudzińska Maja

52.           Sapieha Natalia

53.           Stefaniak Julia

54.           Szczygielska Marta

55.           Szczygielska Wiktoria

56.           Szczypiński Szymon

57.           Szmytkowska Lena

58.           Sztych Leszek

59.           Ślubowska Alicja

60.           Tańska Julia Macelina

61.           Trzciński Maksymilian

62.           Wacławska Julia

63.           Walędziak Oliwia

64.           Wasilewska Lena

65.           Wiśniewska Patrycja

66.           Wiśnioch Maciej Krzysztof

67.           Wojciechowska Gabriela

68.           Wyrzykowska Antonina Lena

69.           Zadrożna Alicja

70.           Zakrzewski Hubert

71.           Zalewski Jan

72.           Zalewski Marcel

73.           Załęski Maciej Karol

74.           Zygmunt Aleksandra


Przejdź do góry